Kush po e puth Arta Elezajn?

Arta Elezaj është njëra ndër personazhet që komentohet më së shumti në show bizin shqiptar.

Postimet e saja janë ato që marrin më së shumti vëmendje, Arta vjen vazhdimisht provokative dhe kjo e bën atë të bie në sy e të bëhet kryefjalë e mediave rozë.


Ndërkaq ajo që ra në sy së funmi është një video që ka postuar Arta ku shihet me qenin e saj.

Si duket për Artën qeni i saj është ai që po e ia përmbush dashurinë. /Kosovarja/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *