A do të arrijë Beniada ti bëjë bashkë Beatrixen dhe Donaldin?

Lidhja më e famshme dhe më e përfolur brenda shtëpisë së “BBV”, padyshim se ishte ajo mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj.

Derisa ishin brenda shtëpisë së “Vëllait të madh”, pavarësisht ndonjë luhatje aty këtu, dukej se mes dyshes sërish gjithçka shkonte mirë.


Sapo Beatrix doli nga shtëpia, gjerat nisën të ndryshonin dhe si përfundim ata më nuk janë bashkë.

Në rrjet si gjithmonë ka shaka nga më të ndryshmet, por kjo me Beniaden dhe ish çiftin është epike./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *