Duda Balje publikon foto me Rifat Jasharin

Dje u manifestua “Epopeja e UÇK-së”.

“Epopeja e UÇK-së” është ngjarja me të cilën ne për tri ditë me radhë kujtojmë komandantin legjendar Adem Jashari dhe familjen e tij, të cilët për lirinë e Kosovës.


Për nder të kësaj familje sot nuk kanë munguar dedikimet nga artisë e deputetë të Kuvendit.

Pas Adriana Matoshit e cila publikoi foto të familjes Jashari, Duda Balje ka postuar një foto me Rifat Jasharin, apo ndryshe vëllain e heroit legjendar Adem Jasharit.

“Baca Rifat Jashari”, ka shkruar Duda sipër imazhit./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *