Kaq shume shpenzoi Nora Istrefi për këtë veshje

Duket qartë se yjeve të showbizit u pëlqejnë markat luksoze të cilat kapin shifra marramendëse.

Njëra prej tyre është edhe Nora Istrefi, e cila për një veshje ka shpenzuar 3.265 euro.


“Madga Butrym” është marka me të cilën Nora ka zgjedhur të vishet këtë herë.

Xhaketa e saj kap shifrën 1.510 euro, ndërsa këmisha e saj bënë 850 euro dhe cimzmet bëjnë 940 euro./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *