Shoku i ngushtë i Donaldit habit me deklaratën për Trixën

Tiri Gjoci ka lancuar këngën më të fundit që mban titullin “Lamtumirë”.

Artisti që u bë i njohur nga The Voice, ishte i ftuar këtë të premte ku foli për projektet e reja, Tiri tha se pritet të sjellë dhe disa këngë të tjera ndërsa nuk përjashtoi dhe mundësinë e pjesëmarrjes te “Kënga Magjike”.


Gjatë intervistës me Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj, teksa në ekran u shfaqën disa figura publike, tregoi se me kë do të bashkëpunonte, lur në ekran doli imazhi i Beatrix Ramosaj, Tiri tha se do të bashkëpunonte dhe këngën do ta titullonte “S’ke faj”.

Kujtojmë që Tiri ka një shoqëri të mirë me Donald Veshaj.

“Sigurisht që po e kam mikeshë, kemi kaluar shumë vite bashkë sepse kemi qenë në Lice “S’ka faj” do të quhej kënga.”, tha ai.

Megjithatë, Tiri nuk sqaroi nëse këtë koment e bëri në mbështetje të Trixës duke iu referuar situatave të fundit dhe komenteve negative me të cilat është përballur që kur u lidh me Donaldin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *