Alban Ramosaj më në fund i hedh leckat

Alban Ramosaj ka qenë në qendër të vëmendjes muajve të fundit.

Kënga e tij ”Theje” është njëra prej këngëve më të komentuara, pasi nuk fitoi çmimin e RTSH-së, pasi cilësohej nga publiku si njëra prej interpretimeve më të mira.


Paraqitjet e tij në festival ishte interesant, mirëpo kjo ka ndryshuar tek Albani, qenka bërë zotëri.

Së fundmi, në llogarinë e tij në Instagram ka shpërndarë një fotografi ku shihet i veshur bukur dhe mjaftë i kuruar, ndryshe prej asaj që jemi mësuar ta shohim./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *