Gjyshja e Beniadës qenka një zonjë e vërtetë, kështu i uroi ditëlindjen modelja

Beniada Nishani është një ndër personalitetet më të përfolura në shoëbizin vendor.

Kjo pas futjes së saj në shtëpinë e Big Brother VIP.


Pas daljes nga BBV ndan kohë pas kohe foto nga përditshmëria e saj.

Së fundi modelja uroi gjyshën e saj me rastin e ditëlindjes me fjalët më të ëmbla dhe duket kaq e lumtur pranë saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *