Kush është kjo femër që Bashkimi po ia shikon trupin

Bashkimi doli çifte me Alvisen nga emisioni i dashurisë “Pëputhen”, mirëpo kjo nuk zgjati shumë.

Bashkimi në Instagram , pas pak ditësh tha se më nuk është me Alvisën pa dhënë ndonjë shpjegim konkret, të njëjtën gjë bëri edhe Alvisa.


Bashkimi nuk po e përjeton aspak keq këtë shkëputje të menjëhershme nga Alvisa, pasi së fundmi është parë nën shoqërinë e një femre tjetër.

Nga fotot që janë realizuar dukej se Bashkimi po ia shkonte trupin modeles bukuroshe, Eriona Docit.

Ndër të tjera, nuk dihet nëse mes dyshes ka diçka edhe pse qarkullojnë lajme se ata të dy kanë ndenjur gjatë gjithë kohës bashkë dhe janë larguar bashkë./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *