Si rrallëherë, Çiljeta publikon fotografi me të dashurin në përvjetorin e lidhjes së tyre

Është nga ata të famshëm që gjithmonë jetën personale e mbajti larg syrit të publikut. Madje edhe shumë rrallë Çiljeta poston fotografi me të dashurin e saj futbollistin Alban Hoxha.

Sot këngëtarja dhe i dashuri i saj festojnë një nga datat më të rëndësishme në historinë e tyre të dashurisë, ata shënojnë gjashtë vjetorin e lidhjes së tyre.


Nuk kishte se si të kalonte kjo datë, pa një postim publik nga ana e Çiljetës. Ajo përmes një fotografie të dyshes të shpërndarë në rrjetin social Instagram, shkroi:

“Sot gjashtë vjet bashkë, dielli im”.

Këngëtarja gjithnjë ka mbajtur të mbyllur hermetikisht jetën e saj private.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *