U largua me shumë zhurmë – ish-konkurrentja e Për’puthen do të rikthehet në program

Në emisionin “Për’puthen Prime” ka pasur momente romantike, por edhe debate të ashpra.

Një tjetër moment i papritur ishte edhe ftesa që produksioni i bën ish-konkurrentes, Ada për të ardhur sërish në emision.


Bora: U vendos që ne të të ftojmë të rikthehesh në “Për’puthen” dhe këtë ftesë po ta bëjmë tani, vazhdon të jesh ‘single’?

Ada: Bora unë doja të pyesja djemtë se sa doni që unë të kthehem në “Për’puthen”.

(Pothuajse të gjithë djemtë ngrejnë duart)

Ada: Atëherë edhe unë dua pra.

Bora: Ada mendon që je gati për t’iu kthyer sërish kësaj ekperience?

Ada: Besoj se po.

Takohemi nga java.

Bora: Që të hënën të duam në program.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *