A e mori këtë dhuratë romantike Sarah nga Dj PM

Sarah duket se është në kulmin e lumturisë.

Në secilin imazh që sjell ajo duket mahnitëse dhe e veshur me shumë stil.


Por vëmendje mori me foton ku shihet me buqetë lule në dorë.

Dhe me siguri i mori nga i dashuri i saj DJ PM ku po e shijojnë lidhjen të lumtur bashkë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *