Adriana Matoshi kujton këtë moment me Arjola Demirin

Aktoret e njohura, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri, janë dy nga artistet më të komentuara në media.

Përpos raportit kolegial, dyshja kanë edhe një raport shoqëror shumë të ngushtë.


Ato shihen nën praninë e njëra tjetrës mjaft shpesh, duke kaluar momente së bashku mikeshat e ngushta postojnë edhe imazhe në rrjetet sociale.

Së fundi, ka qenë deputetja Adriana që ka postuar një fotografi krahë ish – banores së ”Big Brother VIP” Matoshi ka treguar se ky moment ishte shkrepur para tre vitesh.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *