Bora i dërgon një mesazh Donaldit, çfarë po ndodhë mes tyre?

Një thënie që Bora Zemani ka postuar në Instagram po konsiderohet mesazh ndaj situatës së ndodhur me Donaldin.

Edhe pse ajo preferon të rri e heshtur si duket së fundi ka thyer heshtjen e saj, moderatorja shqiptare, ka ndarë me ndjekësit, një shkrim ku shkruhet: Kur pse-ja është e qartë, si-ja (arsyeja) është e thjeshtë.


Kujtojmë që Donaldi dhe Bora ndezën shpresat për një ribashkim pas puthjes që shkëmbyen brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother VIP”.

Donaldi gjithashtu i dhuroi varëse për përvjetorin e tyre, por gjërat morrën kah të kundërt kur u lidh me Beatrix Ramosaj, sa ishte në “BBV”./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *