Dojna Mema shtatzënë për herë te parë

Moderatorja Dojna Mema, mbetet një ndër më të sukseshëm të botës së televizionit, projekti i saj i fundit që ajo moderonte ishte “Fan Club-i”.

Pas suksesit të “Big Brother VIP”, edhe “Fan Club”, arriti suksesin e tij.


Ditën e sotme, në festën e grave ajo ndau me ndjekësit e saj në “Instagram” lajmin se është në pritje të ëmbël për herë të parë, ajo dhe partneri i saj Vlashent Sata do të bëhen prindër së shpejti.

“Fjalet s’me mungojne kurre, por qe te pershkruaj ate qe ndiej tani, do te me duhej ti krijoja, ndaj po te le ty mam te flasesh, me rrahjet e zemres sate  16weeks”-ka shkruar Dojna në videon e publikuar./Lajmi/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *