Kanë dyfishuar çmimet! Kaq paguhen Arbana dhe Bora për një reklamë në Instagram

Të famshmet shqiptare po e përdorin Instagram edhe për biznes.

Nga një reklamë, ato përfitojnë para të majme.


Sipas Panorama Plus, moderatoret shqiptare Arbana Osmani dhe Bora Zemani kanë dyfishuar çmimet për publikime në Instagram, për shkak të famës së tyre.

Bëhet me dije se moderatoret marrin nga 1500 deri në 5 mijë euro për çdo postim që ato bëjnë në profilet e tyre./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *