Bashkimi i Për’puthen i martuar dhe ka dy fëmijë? Ja si qëndron e vërteta

Bashkim Saiti tanimë nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar, flasim për djalin simpatik nga Mitrovica i cili u bë i njohur falë pjesëmarrjes në emisionin e dashurisë Për’puthen.

Sa u mendua që gjeti dashurinë në program ku u deklarua për Alvisën, gjërat jashtë programit rrodhën ndryshe dhe çifti i ndanë rrugët.


Së fundmi Bashkimi ka hapur një pyetësor në instagram ku iu adresuan pyetje të shumta nga ndjekësit, e disa tepër pikante “E pash ni portal thuhet se je i martuar dhe ke dy femi” i shkruan dikush nga ndjekësit.

I habitur nga kjo përgjigjja e Bashkimit ishte: Saa fmij? Hahahaha.

Përgjigjja e ti la të kuptohet se padyshim që kjo nuk është e vërtetë.

Tani pas ndarjes nga Alvisa Bashkimi është përfolur për lidhje me një modele shqiptare./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *