Dua Lipa jep lajmin e shumëpritur

Ylli i popit, Dua Lipa, ka bërë debutimin e saj si aktore, ajo i është bashkuar një grupi të madh talentesh në filmin “Argylle”.

Për të gjithë fansat, ajo vendosi të jap lajmin e shumëpritur, duke publikuar një imazh nga filmi, Lipa tregoi se filmi po vjen së shpejti.


“Shikimi i pare!! Së shpejti… #Argylle”, shkroi këngëtarja duke etiketuar aktorin me të cilin u fotografua, Henry Cavill.

Të njëjtin imazh e publikoi edhe aktori, Henry duke shkruar: Argylle dhe Lagranzh, duket krejtësisht paqësore apo jo……/Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *