Habitë Bora: Kur e di pse, e din edhe qysh është bërë

Bora Zemani është ndër emrat më të lakuar në shoubizin shqiptar, gjithmonë për punën e saj në TV, paraqitjen e jashtme dhe jetën private.

Bora, së fundi është përfshirë edhe në disa iniciativa humanitare, por asgjë nuk arrinë të marrë vëmendje më shumë se jeta e saj private.


Prezantuesja e “Përputhen”, së fundi ka lënë një mesazh në Instastory, ajo thotë se kur njeriu e di pse-në, e di edhe si-në.

Çfarë ka dashur të thotë autori?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *