Mikja e afërt e Donald Veshajt e mbështetë Borën në nismën e saj

Bora Zemani para pak ditësh u bashku në fondacionin “Fundjavë ndryshe”, dhe kjo nismë e Borës mori vëmendje të madhe mediatike.

Ajo shkoi dhe i bëri surprizë një vajzë të vogël e cila vuante nga një sëmudje e rëndë, dhe Bora kërkoi që të bëhemi të gjithë bashkë për ti ndihmuar.


Këtë iniciativë të Borës e ka mbështetur edhe mikja e Donald Veshajt, e cila është shoqe edhe me ish të dashurën e tij, Beatrix Ramosaj.

Këtë mbështetje të Beniadës si duket Bora nuk e parë, pasi nuk është parë ndonjë reagim i saj./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *