Andi konfirmon ndarjen nga Melisa?

Melisa dhe Andi janë çifti i vetëm i “Për’puthen” por si duket edhe këta i dhanë fund lidhjes së tyre, ishte Melisa ajo e cila përmes një statusi ngriti dyshime se lidhja e saj me Andin ka marrë fund.

“E penduar deri në pikë të fundit! U kry!”, ka shkruar ajo, teksa vazhdoi duke thënë se nuk i intereson më dhe gjërat kanë arritur në limitin e tyre.


“Veç unë dhe ti e dimë sa shumë nuk kam folur”, ka shkruar ajo mes të tjerash.

Pas këtyre storjeve të Melisës, edhe Andi në një formë tjetër ka ngritur dyshime se mes tyre më nuk egziston një lidhje, ish-konkurrenti i njohur ka hequr ish partneren e tij nga Instagrami, madje ka fshirë çdo foto të tyren nga i profilit të tij./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *