Kaq të bukur e të shëndosh i paska binjakët Genta

Genta Ismajli para pak jave u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë dy binjakët që ia kanë ndryshuar jetën.


Por edhe pse ka vetëm pak javë që janë linduar ata duken super të shëndoshë.

Genta ka publikuar një video të njërit prej fëmijëve dhe duket për mashallah./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *