Publikohen bisedat mes Einxhelit dhe Semit, vajzat me mesazhe të forta njëra tjetrës

Ditën e djeshme është shënuar “Dita Ndërkombëtare e Gruas”, ajo ditë i fton të gjithë të reflektojnë për rolin e grave në shoqëri.

E sigurisht është edhe një ditë ku mund të shprehim konsideratat dhe vlerësime që kemi për gratë, kështu, Einxhel Shkira ka publikuar së fundmi në “Twitter” screenshotin e bisedës së saj me Semi Jaupaj në këtë ditë domethënëse.

Dy vajzat kanë shkëmbyer mesazhe të forta që më pas kanë dashur t’i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre.

Moderatorja i shkruan: Gëzuar 8Marsin shpirt i bukur, kurse këngëtarja i ka shkruar: Gëzuar 8Marsin vajzë e fortë!. /Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.