Transformim i madh në pamjen i Leonora Jakupit

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë ikonë e muzikës shqiptare.

Duke qenë se vazhdimisht ka qenë pjesë e ekranit si artiste e mirëfilltë, ajo ka qenë gjithmonë e pëlqyer nga publiku i saj besnik.


Me kalimin e viteve ajo ka ndryshuar si në pamje ashtu edhe në stlin e veshjes dhe pamjes.

Madje, Leonora me kalimin e viteve vetëm sa është zbukuruar edhe me shumë.

Se fundmi këngëtarja ka publikuar një foto ku ka treguar se ka bërë ndryshim në pamjen e saj.

Me look të ri, Leonora po shfaqët joshes në paraqitjen e fundit. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *