Letrat Tarot zbulojnë sekretet e Donaldit

Velsa Dragusha çdo javë po shpalosë letrat Tarot dhe po lexon fatin e personave të famshëm në projektin e revistës “Kosovarja” dhe produksionit “Fama Event”.

Protagonisti i radhës është aktori u humorit Donald Veshaj, që për publikun në Kosovë u bë i famshëm përmes “Big Brother Albania VIP”.


Velsa, ka shpalosur disa aspekte të jetës, karakterit dhe asaj se çfarë rezervon e ardhmja për Veshajn.

Më poshtë, video e Tarot me Velsen.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *