Nuk është myslimane, por kjo ish-konkurrente e Për’puthen agjëron Ramazanin

Ish- konkurrentja e Për’puthen ka habitur të gjithë me përgjigjen e fundit, flasim për Ledjana Prengën një nga femrat më të komentuara të Për’puthen 2.

Ledjana ndryshe është edhe trainere e fitnesit ku jo rrallë përmes faqes së saj në instagram ndan këshilla të ndryshme.


Tani që po afrohet muaji i shenjtë i Ramazanit ajo ka pyetur ndjekësit nëse do ta agjërojnë, derisa edhe ata i bënë të njëjtën pyetje asaj “Po edhe unë, për të gjithë ju që më keni pyetur unë jam katolike dhe kam agjëruar dhe herë tjetër”, është përgjigjur Lediana.

Ndryshe, Ledjana ka qenë mjaft e përfolur edhe për lidhjen e shkurtër me Mevlan Shabën ku prej muajsh nuk janë më bashkë./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *