Selvija po i ndryshohet Shpatit çdo muaj

Shpat Kasapi duket se është rehatuar në martesën me Selvijen, ata së fundi janë bërë prindër të një djali dhe po shijojnë jetën bashkëshortore.

Gruaja e Shpatit po ndryshon shpeshherë në dukje, gjë të cilën e ka konfirmuar edhe në postimin e fundit në Instagram.


“Nuk e lash 1 muaj te vetem pa mos e ndryshu pamjen, cdo muaj ndryshe i dukem” shkruan Selvija në foton e fundit me Shpatin.

Për ndryshimet që bën, zonja Kasapi ka edhe një kërkesë nga fansat, ajo do ta dijë nga ta për ndryshimet e radhës që do ti bëjë./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *