Shkurte Gashi sjell foton e ëmbël me burrin e djalin

Shkurte Gashi ka qenë shumë e rezervuar për jetën private.

Por së fundmi ajo ka filluar të sjell disa foto familjare.


Në foton e fundit ajo u shfaq bashkë me bashkëshortin e djalin e tyre.

Dhe po duken familjë e mrekullueshme./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *