Ky detaj e zbulon shtatzëninë e Dafina Zeqirit!

Dafina Zeqiri është ndër femrat më të veçanta që ka skena muzikore, e cila që prej kur hyri në botën e muzikës arriti të jetë e dashur dhe mjaftë e kërkuar nga publiku shqiptar.

Pas shumë lidhjeve që pati, duket se kësaj radhe ajo ka gjetur dashurinë e vërtetë.


Duke ndarë me publikun disa imazhe e veshur si nuse, Dafina befasojë të gjithë me këto paraqitje duke qenë një nuse tradicionale e kombinuar me atë moderne.

Ajo çka bie në sy gjatë këtyre imazheve sigurisht janë komentet nga partneri i saj Dj Geek, i cili duket se nuk nguron t’ia shpreh dashurinë me anë të tyre.

Në një imazh ai i ka komentuar një emoji të foshnjave gjë të cilën ia ka kthyer këngëtarja me të njëjtën emoji.

Vallë, kjo ‘dasmë’ e papritur është shkaku i shtatzënisë së këngëtares?

Si qëndron e vërteta duhet të presim ndonjë konfirmim nga vet çifti. /Kosovarja/

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *