Atdheu i pret shkurt flokët . Ja si duket

Atdhe Xheravina ka qenë një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen 2”, nga ku u bë i njohur për publikun shqiptar.

Ai rrëmbeu zemrën e vajzave me lookun e tij, të cilin së fundmi e ka ndryshuar. Atdheu ka prerë flokët që dikur i mbante të lidhura në pjesën mbrapa.

Ish-konkurrenti ka publikuar një foto me modelin e ri dhe duket më ndryshe.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.