Beniada shfaqet mahnitëse dhe plot shkëlqim në imazhet e reja

Modelja e njohur shqiptare, Beniada Nishani – Jakic është një prej personazheve që gjatë qëndrimit përgjatë katër muajve në Big Brother VIP ka dhënë shumë dhe ka fituar zemrën e publikut.

Finalistja e BB VIP i bëri të gjithë për vete me pozitivitetin dhe sensin e humorit e po ashtu edhe me mënyrë e të folur të gjuhës shqipe, duke qenë që nuk e njeh mirë pasi karriera e saj prej vitesh jeton dhe vepron në Itali.


Pas përfundimit të spektaklit të famshëm, Beniada tashmë ka nisur angazhimet e të cilat kanë të bëjnë pikërisht me televizionin.

Por, modelja ka fituar gjithashtu një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe deri tani numëron mbi 380 mijë të tillë, për fansat në rrjetet sociale, Beniada që pas daljes kujdeset që të sjell imazhe të ndryshme nga angazhimet e saj, por edhe përditshmëria sic ka bere edhe se fundi. /telegrafi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *