Bora apo Trixa, cila ishte dashuria më e bukur e Donaldit? Përgjigjja e Monikës habit të gjithë

Monika Lubonja ka habitur të gjithë me përgjgijen e saj.

Aktorja dhe ish- banorja e BBV, Monika ka qenë së fundmi e ftuar në “Glamour Zone” ku ka treguar në detaje eksperiencën e saj për 136 ditë brenda shtëpisë më të famshme.


Ajo siç dihet ka pasur raporte të mira edhe me Donaldin, e veçanërisht nga fundi i formatit.

Duke ditur këtë Monikës iu bë edhe pyetja: Bora apo Beatrix? Me cilën nga vajzat ka qenë vërtetë i dashuruar Donald Veshaj?

” Sa i përket dashurisë së Donaldit, unë mendoj që fjala dashuri ende nuk ka ardhur, të dy duhej të ishin njohur kanë pasur një njohje një mujore, nuk e di sepse tani pas daljes kam parë shumë gjëra”, u përgjigj Monika.

Kjo përgjgije e saj la të kuptohej se mes Donaldit dhe Trixës nuk ka pasur ende dashuri./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *