Morena Taraku: Dashuria nuk është para, famë apo pushtet, është…

Filmi “Marry Me” është duke thyer rekorde të shikueshmërisë.

E magjepsur pas këtij filmi duket se është edhe ylli kosovar, Morena Taraku.


Duke publikuar një imazh të këtij filmi në ‘Instastory’, bukuroshja vendosi të përgjigjet tek një pyetje që I është bërë gjithmonë lidhur me dashurinë.

“Përgjigja e shumë pyetjeve që kam pasur gjithmonë nga njerëzit…!! Dashuria nuk është para, famë apo pushtet, ka të bëj me respektin, dashurinë dhe kujdesin… dhe më e rëndësishme të ndihet i/e sigurtë”, shkroi këngëtarja./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *