Rihanna ekspozon barkun dhe duket shumë tërheqëse

Këngëtarja e njohur, Rihanna, e ka treguar barkun e saj edhe në një event të markës së saj, Fenty.

34-vjeçarja, e cila është duke e pritur fëmijën e saj të parë, dukej e mrekullueshme, pasi pati të veshur një fund me detaje argjendi dhe një bluzë ngjyrë metali.


Ajo ka pozuar para fotografëve derisa e ka lansuar linjën më të re të grimit në dyqanet Ulta në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në janar të vitit 2022, Rihanna dhe i dashuri, ASAP Rocky, e konfirmuan se po prisnin fëmijën e tyre të parë së bashku.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *