Beniada dhe Bashkimi krah njëri-tjetrit, çfarë i bëri bashkë?

Beniada është ish banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, që mori vëmendjen dhe pëlqimin e publikut.

Përveç “Big Brother VIP”, edhe “Për’puthen”, është programi që secilin konkurrentë e nxjerr të famshëm.

E ish konkurrenti i “Për’puthen”, që morri vëmendje të madhe ishte Bashkim Saiti nga Mitrovica.

Beniada dhe Bashkimi së fundi janë shfaqur krah njëri tjetrit, a qenë ish-konkurrenti i “Për’puthen” ai që ka publikuar në ‘Instastory’ një video me modelen.

Ata shihen në ambientet e Top Channel ku duket se kanë qenë në një intervistë të përbashkët në “E diell”.

E me atë rast, Bashkimi ka përfituar nga rasti të bëjë një video me Beniadën “Shikoni me kë jam…O Beniadë ku po shkon? Njerëzit duan një foto me ty Hajde ta bëjmë”, thotë ai në videon në fjalë./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.