Me pantollonat e ngushtë, Ana Kauri duket super atraktive

Ana Kauri po vazhdon të mbetet shumë e përcjellur në rrjetet sciale edhe pasi ka kalur kohë që mbaroi sezona e Përputhen ku merrte pjesë.

Ajo pasi doli nga emisioni ka realizuar disa ndërdyrje në fytyrë duke u bërë kështu edhe më e bukur.

Me linjat joshëse trupore ajo merrë vëmendjen me secilin poston.

Së fundmi u shfaq e veshur me pantollona të ngushtë e bluzë të shkurtër dhe po duket thjeshtë mahnitëse./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.