Në postimin e fundit të Adrola Dushit gjithë vëmendjen e mori komenti epik i Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi prej vitesh është larg ekranit dhe emisioneve komike të tij që drejtoi për një periudhë të gjatë.

Përtej asaj ai vazhdon t’i bëjë për të qeshur njerëzit edhe në rrjete sociale, komentet që ai bën në rrjete sociale tek figurat e njohura të showbizit janë me nota humori.

Së fundi modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka ndarë në këtë media sociale një foto ku shkruan: Ju ndodh edhe ju të fiksoheni me një palë atlete e deri sa t’i dali boja s’i hiqni më nga këmba?

Kësaj pyetjeje Ermali i është përgjigjur duke shkruar: Na ndodh motër na ndodh… të gjithë kemi qënë pa lekë dikur.

Komenti i tij ka shkaktuar të qeshura tek ndjekësit që kanë nisur të replikojnë dhe ta pëlqejnë komentin e tij.

Adrola ka vendosur të mos i është përgjigjet komentit të Ermalit./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.