Alvisa po vuan për dikënd?

Alvisa Qarri doli ciftë me Bashkim Saitin, nga emsioni i dashurisë “Pëputhen”, por kjo lidhje nuk shkoi gjatë dhe u ndanë.

Ata të dy kanë treguar në intervista të ndryshme se rrugët e tyre janë ndarë.


Alvisa në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një video tëksa shihej duke kënduar një këngë dhe dukej sikur është e mërzitur.

Ajo po dëgjonte këngën e Olsi Bylyku dhe Elgit, këngë kjo e cila u publkua para disa ditëve.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *