Jo vetëm në rrugë, ja ku shihen bashkë Ardiani e Jasmina

Këngëtari Ardian Bukupi e ish konkurrentja e Përputhen Jasmina u bënë të përfolur së fundmi në mediat rozë.

Kjo pasi bashkë u panë në skena shumë të afërta, por që me postimin e disa fotova nga

Ardian Bujupi duket se Jasmina mori pjesë në klipin e tij.

Pas kësaj ata u fotografuan duke ecur bashkë sheshit të Prishtinës.

E së fundmi Jasmina ka publikuar një video ku në sfond shihet dhe Ardiani e që ambienti duket të jetë ndonjë restaurant apo hotel.

Nuk dihet ende nëse dyshja kanë dicka më shumë mes vetë apo vetëm bashkëpunim pune./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.