Nuk do besoni si duket Blerina Kllokoqi Rugova pa pikë grimi

Blerina Kllokoqi Rugova është njëra ndër stilistet më të dashura në vend.

Si e tillë ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj.


Blerina në shumë postime të saja është parë së ajo është shumë e thjeshtë dhe nuk ka komplekse, me pak mundime di te duket bukur.

Por, së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto ku ka postuar Blerina, ku shihet pa pikën e grimit, dhe megjithatë ajo po duket shumë bukur dhe me stil. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *