Rusia merr goditjen e madhe/ A do të ndalet Putini tani…

Uebsajtet e Kremlinit në Rusi po përballen me s ulme kibern etike të paprecedenta, ka raportuar agjencia e lajmeve TASS.

Kompanitë shtetërore janë vënë në shënjestër së fundmi. Huadhënësi më i madh rus Sberbank dhe kompania e saj kryesore Aeroflot janë ndër ato që kanë parë ndërprerje ose probleme aksesi në javët e fundit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *