Sarah duket kaq stil me syzet e famshme me të cilat Donaldi e bëri lëmsh rrjetin

Sarah dhe Pm janë një nga çiftet më të dashura të shoëbizit, dyshja po vazhdojnë lidhjen e tyre të cilën e filluan në shtëpinë e famshme të Big Brother Vip.

Ata po marrin mjaft vëmendje me lëvizjet e tyre në rrjetet sociale të cilat më pas kthehen në lajme.


Mirëpo ajo që e karakterizon blogeren është dukja e saj, pasi në cdo paraqitje shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit.

Shumë lëhtë në videon më poshtë mund të bindeni se ajo është një vajzë me shumë stil dhe shije kjo pasi ajo po shkëlqen edhe kësaj radhe si gjithmonë, por nuk kaloi pa u verejtur edhe syzet e famshme të cilat Donaldi i postoi disa ditë më parë./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *