Kida bën tatuazh shkronjën e parë të personit të zemrës

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit Kida, vazhdon të mbetet ndër femrat më të komentuara të showbizit vendor për shkak të lëvizjeve të saj provokuese.

Secilës paraqitje i kushton rëndësi të madhe duke theksuar pasuritë trupore e veshur e tëra firmato.

Këto ditë të izolimit bukuroshja është duke i kaluar në shtëpi bashkë me familjen e saj, me të cilët ndan imazhe të bukura dhe herë pas here edhe pamje nga shtëpia e saj luksoze.

Ajo ka vendosur ti thyej rregullat e izolimit duke gdhendur një tatuazh të ri me shkronjën F në pjesën e dorës e që duket se ia ka kushtuar gjyshes së saj apo siç e quan ajo-personi i zemrës.

Këtë e ka ndarë edhe për ndjekësit në rrjete sociale duke shkruar mbishkrimin e imazhit:

“Gjyshja ime do të jetë , përgjithmonë, gjithmonë e imja”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.