Nuk do ta besoni por Meryem u fotografua pa rroba

Aktorja turke u fotografua pa rroba.

Aktorja turke, Meryem Uzerli për publikun njihet më së shumti me rolin e saj si ‘Sulltanesha Hyrem’.


Nga aty ajo ka filluar të ndiqet nga një numër akoma më i madh i njerëzve në Instagram e madje ka shumë shqiptarë.

Me fotografitë që i poston në këtë rrjet social merr vëmendjen pasi dallojnë shumë nga roli që ajo luante në serialin e lartëpërmendur.

Meryem së fundmi u fotografua pa rroba, e mbuluar vetëm me trëndafila dhe fotot ua sjellim në vazhdim.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *