Afrona e feston e vetme këtë sukses të saj

Afrona Dika është bukuroshja që prej vitesh qëndron në vëmendjen e publikut.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Blero, vazhdon të jetoj në Zvicër, ku tashmë ka edhe biznesin e saj.


Afrona në fotot në Instagram shihet kryesisht e vetme duke shijuar pije e ushqime të ndryshme dhe duke festuar për sukseset në jetë dhe biznes.

Afrona Dika ka hapur një biznes në Zvicër, që duket se po i ecë mirë./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *