Bora me “duksin” e Donaldit?

Ka vite që marrëdhënia mes Bora Zemanit e Donald Veshajt prodhon lajm dhe ngjallë interes tek publiku.

Dyshja ishin për një kohë bashkë, bashkëjetuan për më tepër se dy vite, por u ndanë për arsye të pa qarta në publik.

Ishte “BBV” që ngjalli shpresat për një ri-bashkim të ish çiftit, ama gjithçka u komplikua gjatë rrjedhes së këtij shou televiziv.

Sot, disa thonë se Bora e Donaldi janë bashkuar, por po e mbajnë lidhjen të fshehtë.

Po, ky duks a po ju duket si i Donald Veshajt?/Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.