Bora Zemani “dërgon” shenja drejt Donaldit?

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj sërish kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut.

E gjitha kjo pasi gjatë ditës së djeshme, Donaldi ka publikuar projektin e tij të parë muzikor, ku po aludohet se është i tëri dedikim për moderatoren.


Përveç tekstit, edhe pjesa e fundit e videoklipit ku shfaqet numri 5, po konsiderohet si dedikim për Borën, pasi numri 5 shënon datën e lidhjes së tyre.

E sot moderatorja ka publikuar një storje ku muzika që ajo po dëgjon në veturë, merr vëmendje.

Ishte kënga e Don Xhonit dhe Loredanës.

Bora kishte ndarë pjesën kur thuhet: Veç kallxo kush po dëmton, kallxo kush pot provokon e gjuj një për ty o beb.

Madje ajo edhe e këndonte atë, dhe duket sikur shenjë drejt Donaldit.

Moderatorja shfaqej tejet e buzëqeshur dhe si duket i ka pëlqyer kënga dedikuese për të./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *