Donaldi merr dhuratën që ka lidhje me Borën, ja reagimi i tij

Donaldi ditën e djeshme ka publikuar projektin e tij të parë muzikor, ky projekt po aludohet se është dedikim për moderatoren Bora Zemani.

Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë në Zvicër, ku dhe ka performuar këngën e tij me titull “Nuk je”.


Ai ka marrë një dhuratë nga një fanse e tij, brenda së cilës ndodhet dhe një foto e Donaldit dhe Borës, bëhet fjalë për puthjen e famshme që shkëmbyen brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Donaldi e pranon me mirësjellje dhuratën ndonëse vihet re se është në siklet./Lajmi/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *