E zbulon pa dashje, Beatrix në pushime me një mashkull

Beatrix është zbuluar.

Që pas përfundimit të “Big Brother Albania VIP” çdo detaj i këngëtares kosovare, Beatrix Ramosaj dhe aktorit, Donald Veshaj është përcjellë nga ndjekësit, të cilët aludonin se dyshja mund të mos i kenë dhënë fund lidhjes së tyre.


Por, në një fotografi të publikuar së fundmi nga vetë këngëtarja kosovare shihet se atë e ka fotografuar një mashkull, teksa ndjekësit aludonin se mund të ishte Donald.

Ndërsa, dyshja ende vazhdojnë të mos e ndjekin njëri-tjetrin nëpër rrjete sociale, e madje ata nuk morën pjesë as në “Post Big Brother VIP”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *