Albina Kelmendi duket shumë e bukur krejtësisht natyrale

 

Është njëra ndër artistet më të dashura dhe më të kërkuara të estradës shqiptare.

Gjithmonë e buzëqeshur e me plotë pozitivitet, Albina Kelmendi, po ia del mirë të bëjë përvete publikun.


E kemi parë të rregulluar gjithmonë, mirëpo Albina ka një pamje engjëllore kur është komplet natyrale.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një fotografi pran dy familjarëve të saj, ku ajo dukej shumë bukur, pa asnjë pikë grimi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *