Andi dhe Melisa rikthehen sërish bashkë

Vetëm pak kohë më parë ishte Melisa ajo e cila konfirmoi ndarjen nga Andi, përmes disa postimesh në ‘Instagram’, ajo kishte konfirmuar ndarjen nga Andi.

Por pas atyre postimeve ajo kishte kërkuar rikthim, dhe ishte shprehur se është person që ngutet.

Edhe Andi në anën tjetër kishte konfirmuar ndarjen duke fshirë të gjitha fotot me Melisën.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Andi dhe Melisa janë sërish bashkë dhe madje vazhdojnë të jetojnë bashkë, ata janë parë pranë shtëpisë së tyre duke bërë pazare./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.